Wieczór Panieński – z Jogą

Zapraszamy na Wieczór Panieński z Jogą. Sala w pięknym górskim otoczeniu, przygotowana i w pełni wyposażona. Przy sprzyjającej aurze i chęci uczestników możliwość praktyki na tarasie widokowym. Zapewniamy również noclegi w klimatycznych domkach oraz wiele innych atrakcji.

Podstawowy „PAKIET JOGA” – 2 zajęcia po 1,5 godziny + nocleg w domku na 1 dobę dla max 8 osób- 1400zł

Możliwe różne konfiguracje ustalane indywidualnie, dopasowane do potrzeb grupy.

Terminy oraz rodzaj zajęć do wyboru i ustalenia.

Oferujemy następujące rodzaje zajęć:

– joga regeneracyjna/relaksacyjna – specjalnie dobrane sekwencje asan działają odświeżająco na organizm i wprowadzają w stan relaksu. Praktyka zalecana dla osób przemęczonych, zestresowanych,

– joga łagodna – spokojna praktyka jogi dla osób, które potrzebują wyciszenia, rekonwalescencji po chorobach. Praktyka zalecana przy menstruacji lub dla osób starszych,

– joga kręgosłupa – zajęcia nakierowane na poprawę funkcji kręgosłupa i łagodzenie napięć w ciele,

– joga dla początkujących – zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z jogą,

– joga początkująca/ogólna – zajęcia przeznaczone dla osób, które ukończyły kurs w grupie początkującej, mające na celu ugruntowanie dotychczasowej praktyki oraz dalszy rozwój. Stopniowo wprowadzane są nowe asany

Każde zajęcia kończą się relaksacją z technikami oddechowymi, muzykoterapią z dzwonkami Koshi, treningiem Jacobsona (Progresywna Relaksacja Mięśni) lub treningiem autogennym Schultza.

Joga to zdecydowanie jedna z najbardziej relaksujących i bezpiecznych form aktywności. Jest doskonałą metodą na złagodzenie lub wyleczenie dolegliwości kręgosłupa. Uelastycznia i wzmacnia całe ciało, podnosi odporność organizmu, wycisza i relaksuje umysł.

Zajęcia prowadzone są klasyczna metodą hatha jogi oraz metodą Iyengara, która charakteryzuje się stopniowaniem trudności oraz używaniem pomocy takich jak klocki, paski, koce. Dzięki tym pomocą możemy czerpać z pozycji, bez względu na nasze ograniczenia ruchowe. W tej metodzie nie dyskwalifikuje nas wiek, problemy zdrowotne, czy też brak elastyczności.

O naszym nauczycielu:
Jej przygoda z jogą rozpoczęła się w 2008 w Szkocji, gdzie praktykowała przez 3 lata pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, poznając jednocześnie podstawy filozofii. Kolejnych kilka lat korzystała z wiedzy i doświadczenia Magdy Kapeli. Jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga oraz członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Od trzech lat zgłębia tajniki jogi podczas kursu nauczycielskiego metoda B.K.S. Iyengara, prowadzonego przez Konrada Kocota w Krakowie. Bierze udział w zjazdach/szkoleniach z zakresu anatomii, filozofii oraz terapii jogą. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Zapytania i rezerwacje prosimy kierować na:
dom.beskidy@gmail.com lub + 48 608 510 771