Zasady i warunki uczestnictwa

Zasady organizacji i warunki uczestnictwa w wyprawie.

Wyprawa odbędzie się jeśli zapisze się minimum 6 osóbMaksymalna liczba samochodów 10.

Wjeżdżamy tylko tam gdzie mamy pozwolenia lub poruszamy się ogólnodostępnymi drogami gminnymi.

Nie zjeżdżamy z wyznaczonych szlaków, szanujemy otaczającą je przyrodę.

Nie płoszymy dzikiej zwierzyny.

Szanujemy innych użytkowników dróg oraz mieszkańców odwiedzanych miejscowości i przysiółków. Poruszamy się w ich sąsiedztwie bardzo wolno i ostrożnie.

Impreza ma charakter turystyczno integracyjny, śpimy w Bacówce dlatego w przypadku większej ilości uczestników pokoje mogą być współdzielone z innymi uczestnikami. Na życzenie organizator wskaże opcjonalne możliwości rezerwacji noclegu.

Impreza ma charakter offroadowy po ogólnodostępnych, ale często bardzo wąskich drogach beskidzkich. W wielu przypadkach nie ma możliwości przejazdu bez kontaktu z gałęziami, krzewami itp. Powłoki lakiernicze samochodów narażone są na uszkodzenia, za które organizator nie odpowiada.

Impreza jest wyprawą partnerską i każdy jej uczestnik ponosi odpowiedzialność za siebie osobiście.

Poruszamy się sprawnymi samochodami z napędem na 4 koła i oponami minimum AT.

Organizator prowadzi wyprawę oraz służy pomocą na trasie.

Jedziemy z przewodnikiem beskidzkim, który w trakcie jazdy opowiada o  miejscach i widokach, które mijamy na trasie dlatego wskazane jest posiadanie radia CB.

Na wniosek grupy, trasa wyprawy może być modyfikowana w zakresie stopnia trudności oraz docelowych miejsc.

Potwierdzeniem uczestnictwa w wyprawie jest wpłata zadatku w wysokości 50% wpisowego w zależności od wybranej opcji cenowej.

Zadatek jest bezzwrotny w przypadku gdy wyprawa dojdzie do skutku. W przypadku gdy wyprawa nie dojdzie do skutku (nie zgłosi się wymagana minimalna ilość osób) organizator zwróci zadatek niezwłocznie po odwołaniu wyprawy.

Dla grup zorganizowanych – minimum 6 osób istnieje możliwość wydłużenia wyprawy i wzbogacenia o elementy proponowanych przez nasz wycieczek z przewodnikiem.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w wyprawie 3 dniowej, tylko przez 2 dni (Sobota, Niedziela) – w tym przypadku opłata standardowa jak za 2 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *