Offroadowa Rombanica

Wyprawa offroad połączona z tradycyjną coroczną imprezą Bractwa Zbójników Podbabiogórskich – Rombanicom.
Impreza offroadowo- biesiadna, w sam raz nadająca się dla osób chcących połączyć pasję do offroadu z czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi – nie zabraknie ciekawych konkursów, występów oraz tradycyjnego zbójnickiego jadła.

Jak zawsze zaczniemy już w piątek od przejazdu nocnego i tradycyjnej biesiady. W sobotę po śniadaniu ciąg dalszy wyprawy offroadowej a od 16 – jeśli zdążymy dojechać – udzielać się będziemy na Rombanicy jako obserwatorzy (i nie tylko) zwyczajów i tradycji Zbójników Podbabiogórskich.
Chętni do tańca mogli będą zatańcować przy góralskich kapelach, a chętni do siedzenia po zaopatrzeniu się we wspomagające owo siedzenie trunki, będą mogli pobiesiadować z prawdziwymi góralami…,

W niedzielę pozostawiamy czas na odpoczynek, a tych mało wyjeżdżonych zapraszamy na tor, który corocznie jest miejscem zmagań Przeprawowego Pucharu Harnasia.

Zobacz galerię z Rombanicy 2017

Ramowy (przykładowy) program imprezy:

Baza noclegowa: Bacówka

Piątek:
19:00 – 20:00 – rejestracja załóg. Czekamy na Was z ciepłym kociołkiem
20:00 – 22:00 – odcinek nocny
22:00 – … – biesiada

Sobota:
9:00 – 10:00 – śniadanie
10:15 – 16:00 – przejazd offroadowy wg ustalonego harmonogramu
16:00 – … – Rombanica (w trakcie imprezy dla uczestników wyprawy posiłek podawany w Bacówce lub drewutni – dodatkowo na imprezie można będzie nabyć wikt i napitek)

Niedziela:
9:00 – 10:00 – śniadanie
10:00 – 12:00 – przejazdy na torze dla chętnych
14:00 – zakończenie imprezy.

Ceny do ustalenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: wyprawy@beskidzkie4x4.pl . Warunkiem wpisania na listę uczestników imprezy jest wpłata zadatku.

Zobacz galerie na naszym oficjalnym profilu FB