Z Babią Górą w tle – turystycznie

Turystyczno – offroadowa ( seryjne samochody 4×4 oraz SUV ) 3 dniowa wyprawa z przewodnikiem Beskidzkim po terenach gmin Sucha Beskidzka, Stryszawa, Jeleśnia, Zawoja, Maków Podhalański, Budzów, Kalwaria. 
W sumie w 3 dni przejeżdżamy ponad 170 km tras w zróżnicowanym terenie,  odwiedzając przy okazji ciekawe miejsca znajdujące sie na terenie w/w gmin. W trakcie imprezy przewodnik przez CB na bieżąco informuje o tym, gdzie obecnie się znajdujemy i co ciekawego możemy zobaczyć  w danej chwili.  Szczegóły trasy ustalamy i modyfikujemy każdorazowo z grupą, tak aby spełnić Wasze oczekiwania oraz dostosować sie do warunków atmosferycznych.
Jest też oczywiście czas na ognisko, grill,  wieczorną biesiadę i spotkanie z Harnasiem

Proponowane atrakcje turystyczne – konfiguracja do ustalenia.

Dzień 1: Zespół zamkowo-parkowy w Suchej Beskidzkiej: renesansowy zamek Komorowskich z XVI wieku, oranżeria, „Domek Ogrodnika”, park przyramkowy – możliwość zwiedzania. XVIII-wieczny drewniany kościół w Lachowicach, perła drewnianej architektury skarlanej Małopolski – zwiedzanie. Olbrzymie osuwisko z 2001 roku na południowych stokach Pierchałowej Góry w Lachowicach – spacer w rejonie osuwiska. Bacówka na Hali Barankowej w Zawoi – możliwość zakupu wyrobów z mleka owczego. Największy wodospad w Beskidach. Atrakcyjne punkty widokowe na trasie prowadzącej przez Beskid Makowski i Beskid Żywiecki – idealne na fotostopy – widoki na Gorce, Beskidy: Mały, Makowski, Żywiecki i Śląski oraz Pogórza. Przejazd trasą urozmaiconą krajobrazowo trasą, drogami o różnym stopniu trudności.

Dzień 2: Jazda na torze offroadowym przy bacówce. Przejazd trasą urozmaiconą krajobrazowo trasą, drogami o różnym stopniu trudności. Atrakcyjne punkty widokowe na trasie prowadzącej przez Beskid Makowski – idealne na fotostopy – widoki na Gorce, Tatry, Beskidy: Mały, Makowski, Żywiecki oraz Pogórza. Zabytkowa zabudowa, rynek i ruiny zamku w Lanckoronie – zwiedzanie i spacer na Lanckorońską Górę. XVII-wieczne barokowe sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej – możliwość zwiedzania, spaceru na górę.

IMG_1182

Ramowy (przykładowy)  program imprezy:

Piątek:
19:00 – 20:00 rejestracja załóg. Czekamy na Was z ciepłym kociołkiem
20:00 – 22:00 – odcinek nocny
23:00 – dla spragnionych błota: tor, dla głodnych: biesiada

Sobota:
9:00 – 10:00 – śniadanie
10:15 – 13:00 – przejazd offroadowy cześć pierwsza – wg ustalonego harmonogramu
13:00 – 14:oo – ognisko
14:00 – 18:00 – przejazd offroadowy cześć druga – wg ustalonego harmonogramu
18:oo – …   – wspólny grill i biesiada

Niedziela:
9:00 – 10:00 – śniadanie
10:00 – 11:00 – przejazdy na torze dla chętnych
11:00 – 13:00 – przejazd offroadowy
14:00 –  zakończenie imprezy.

Ceny dla posiadaczy własnych samochodów:

Uwaga: uczestnicy poprzednich wypraw upust w wysokości 50 zł za osobę (lub załogę) 

350 zł za osobę – 3-dniowa wyprawa z 2 noclegiami w Bacówce u Harnasia,5 posiłków (biesiada w piątek, śniadanie w sobotę, ognisko w trakcie sobotniego przejazdu, biesiada w sobotę oraz śniadanie w niedzielę)

390 zł za osobę –  3-dniowa wyprawa z 3 noclegami w Bacówce u Harnasia,5 posiłków ( kolacja w piątek, śniedanie w sobotę, ognisko w trakcie sobotniego przejazdu, wieczorny grill do syta oraz śniadanie w niedzielę). Możliwość zamówienia kolacji w piątek i śniadania w sobotę bezpośrednio w bacówce, lub skorzystania z kuchni lub grilla. Dodatkowo w cenę wliczony jest dostęp do toru off road znajdującego się przy bacówce .

300 zł za osobę – 3-dniowa wyprawa z 2 noclegami własnymi (w samochodzie lub namiocie) przy Bacówce u Harnasia (zapewniamy dostęp do kuchni i łazienki) , 5 posiłków (okolacja w piątek, śniadanie w sobotę, ognisko w trakcie sobotniego przejazdu, wieczorny grill do syta oraz śniadanie w niedzielę)

400 zł za  załogę (2 osoby w samochodzie)  – 3-dniowa wyprawa bez noclegów i wyżywienia (tylko ognisko w trakcie sobotniego przejazdu wliczone w cenę). Samochód rozumiany jako załoga dwuosobowa. Każda dodatkowa osoba w samochodzie +50zł .

Ceny dla osób nie posiadających własnego samochodu terenowego:
450 zł
za osobę jedącą w naszym samochodzi prowadzącym. – 2 dni
550 zł – za osobę jedącą w naszym samochodzi prowadzącym. – 3 dni
lub
1200 zł – wynajem naszego samochodu + koszy paliwa (około 250 zł) + koszt wyprawy jak dla uczestników z własnym autem

Dzieci do 5 lat – bezpłatnie
Dzieci 6 do 12 lat – 50%  

Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: wyprawy@beskidzkie4x4.pl . Warunkiem wpisania na listę uczestników imprezy jest wpłata zadatku.

 Zobacz galerie na naszym oficjalnym profilu FB 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz Beskidy z naszej perspektywy. Wyprawy samochodami 4×4, turystyka górska, eventy, szkolenia.