Imprezy integracyjne

Specjalizujemy się głównie w realizacji imprez w terenie – offroad, survival, gry terenowe  połączonych z pobytem na terenie kompleksu Bacówki u Harnasia.
W przypadku obsługi większych grup możemy zaproponować okoliczne ośrodki rekreacyjne lub hotele o zróżnicowanym standardzie, również ****.

Imprezy offroad realizujemy w formie wyprawy, własnymi samochodami (Mitsubishi Pajero) oraz jeśli jest taka potrzeba wynajętymi z zaprzyjaźnionych firm (głównie Toyota oraz Nissan). Nasze długoletnie doświadczenie związane z offroadem oraz przewodnictwem beskidzkim pozwoliło nam przygotować około 200km widokowych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.

 

Survival pasterski to nowość w naszej ofercie. Sztuka przetrwania w górach wypracowana i przekazywana przez pasterzy oparta na wielowiekowych doświadczeniach przodków, Wołoskich pasterzy pół-koczowników, którzy wędrowali łukiem Karpat.
Szkolenie realizowane przez zawodowego bacę (teoretyczne i praktyczne) w górskim terenie zwierające elementy survivalu  wypracowane przez naszych przodków.


Park linowy, tyrolka, strzelnice, gry terenowe
…. – to kolejne z atrakcji, które możemy zaproponować zarówno na terenie kompleksu Bacówki u Harnasia, jak i poza nim. Nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o to aby w trakcie imprezy nie zabrakło adrenaliny, ale także ducha rywalizacji czy też pracy zespołowej.

 

SNOW SAFARI – zimowa wyprawa na skuterach śnieżnych po beskidzkich szlakach. „Trochę” inna forma offroadu dostarczająca niesamowitych wrażeń.  To forma wypoczynku zimowego, której na pewno warto spróbować.


Dobrym uzupełnieniem oferty mogą być realizowane przez naszą wyspecjalizowana kadrę dynamiczne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Na życzenie klienta zapewniamy inne atrakcje typu kulig czy przejazdy pojazdem wojskowym Hagglund BV206

 

Ceny imprezy integracyjnych i eventów ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem wymagań klienta

Zapraszamy do obejrzenia innych galerii z naszych imprez i wypraw > GALERIA