Motocyklem – Z Babią Górą w tle

Jak sami wiecie podróżowanie motocyklem to wolność i niezależność, a przy tym możliwości podziwiania pięknych pejzaży, poznawania ludzi i związanej z nimi tradycji i kultury.
Dlatego jako rdzenni mieszkańcy postanowiliśmy zaprosić Was w Beskid Żywiecki, Śląski oraz w okolice Tatr. Zaprezentujemy Wam wiele atrakcyjnych i urokliwych tras motocyklowych. Góry zawsze zachwycają różnorodnością przyrody i ukształtowaniem terenu, które pozwala na estetyczne doznania i uwolnienie myśli od rutyny dnia codziennego. Pamiętajcie jednak, że górskie drogi oprócz tego, ze są bardzo malownicze i ciekawe, są również bardzo wymagające. Mamy zatem nadzieję, że zaproponowane przez nas trasy (w zależności od opcji około 200 do 300 km) zapadną na długo w Waszej pamięci i sprawiają, że będziecie wracać w góry w każdej wolnej chwili.

Ale nie tylko duchem człowiek żyje, dlatego w trakcie wyprawy gościć Was będziemy w Bacówce u Harnasia, słynącej z wyśmienitego jadła i niezapomnianej atmosfery.

Kompleks Bacówki u Harnasia składa się z 3 klimatycznych budynków mieszkalnych , drewnianej Bacówki z 1812, Drewutni oraz Koziołkowej Chaty, wykonanych w różnych starodawnych technologiach budowlanych. W budynkach zapewniamy dostęp do wyposażonej kuchni, toalet i pryszniców. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków znajduje się duży grill, miejsce na ognisko oraz zadaszona antresola.
Otoczenie budynków to 2,5 hektarowa działka z pięknym widokiem na Babią Górę.

Jak do nas dojechać z okolic Suchej Beskidzkiej: (A) stacja BP – (B) Bacówka

Ramowy program imprezy:

Piątek:
17.00 – zakwaterowanie
19.00 – biesiada

Sobota: 
10.00- śniadanie
11.00- wyjazd na trasę
16.00 – 17.00-powrót do bacówki
19.00 – biesiada

Niedziela:
10.00 – śniadanie
13.00 – zakończenie imprezy

Cena:
250 zł za osobę – w tym 2 noclegi w Bacówce u Harnasia, 4 posiłki (biesiada w piątek, śniadanie w sobotę, biesiada w sobotę oraz śniadanie w niedzielę).

Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: labok@pro.onet.pl
Warunkiem wpisania na listę uczestników imprezy jest wpłata zadatku w kwocie 100 PLN od osoby, w tytule przelewu proszę wpisać liczbę uczestników oraz termin.

Uwaga:
Minimalna liczba uczestników osiem osób, maksymalna ilość motocykli: 15

Kontakt:
Sławek
602526680
labok@pro.onet.pl

nr rachunku: ING Bank Śląski SA 62 1050 1100 1000 0090 6286 4179