O nas

Beskidzkie4x4 to firma powstała z połączenia pasji do offroadu, gór i lokalnej tradycji.  Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas licznych rajdów przeprawowych oraz cross country pozwala nam realizować imprezy i szkolenia offroad na najwyższym poziomie i oczywiście z dużą dozą adrenaliny, a pasja i umiłowanie lokalnej tradycji sprawiają, że nasze imprezy mają niepowtarzalny klimat.
To wszystko  łączymy z szeregiem dodatkowych atrakcji takich jak survival, parki linowe, tyrolka, strzelnice i wiele innych,  po to aby zapewnić Wam jak największą dozę wrażeń.


Pomysłodawca i prowadzący:

Arek_male

Arek – pasjonat samochodów ( przede wszystkim terenowych ),  obcowania z naturą, aktywnego wypoczynku i oczywiście jazdy w terenie. Uczestnik wypraw oraz wielu rajdów terenowych zarówno szybkościowych jak i przeprawowych.
Wybrane osiągnięcia:

Sezon 2010
Bazar off- Road – Wieliczka – klasa tourist – I miejsce
Jesienny Żubr  – Olkusz – klasa turystyczna – II miejsce

Sezon 2011
Zmęczenie Materiału – WOŚP Bochnia – klasa sport – I miejsce
Crazy tor – III miejsce

Sezon 2012
Lejdis 2012 – klasa sport – I miejsce
RMF MAXXX Rally – klasa sport pow. 2500 cm – V miejsce

Sezon 2013
VI Kazimierski Rajd Samochodów Kerenowych – Kazimierza Wielka – II miejsce w klasie Wyczyn II (powyżej 2,5l)
Śląskie Mistrostwa Offroad – II miejsce w klasie 1600 – 3000

Sezon 2014
Super Rally – Łazy – II miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Chochołów – IV miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Klasyfikacja Generalna sezonu – III miejsce w klasie Sport do 150KM

Sezon 2015
Super Rally – Czarny Dunajec – I miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Bukowno – II miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Lisia Góra – I miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Bukowina Tatrzańska – I miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Klasyfikacja Generalna sezonu – III miejsce w klasie Sport do 150KM

Sezon 2016
Super Rally – Bukowina Tatrzańska – I miejsce w klasie Sport do 150KM
Super Rally – Morawica – III miejsce w klasie Sport do 150KM

Gospodarz Bacówki

q_m

Staszek „Harnaś” – pasjonat góralskiej i pasterskiej tradycji, pomysłodawca i budowniczy kompleksu Bacówki u Harnasia, dyplomowany Baca, uczestnik wielu wyjazdów tematycznych m.in. do do kantonu Ticino w Szwajcarii. Członek Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Bierze udział w imprezach tematycznych, m.in. Babiogórskiej Jesieni w Zawoi, demonstrując pasterską codzienność na szałasie. Współzałożyciel i członek Bractwa Zbójników Spod Babiej Góry.
Praktyk, wykorzystujący wiedzę na temat sztuki przetrwania w górach, wypracowaną i przekazywaną przez pasterzy pół-koczowników przemierzających Karpaty na przestrzeni wieków. Pomysłodawca szkoleń z zakresu „bacowskiego survivalu”.

Przewodnik beskidzki

Lukasz

Łukasz  – Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, studiów podyplomowych z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, studiów podyplomowych z wiedzy o społeczeństwie i rodzinie, kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania i organizacji oświatą, od roku 2007 przewodnik górski, beskidzki.
Nauczyciel historii w Zespole Szkół Samorządowych w Krzeszowie, edukator Centrum Szkoleniowego eduskrypt.pl, współzałożyciel i opiekun Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego i Koła Miłośników Beskidów „ŻURAWNICA” w Krzeszowie, znakarz PTTK, animator lokalnej społeczności.
W roku 2010 odznaczony przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie srebrną odznaką „Zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży”.

Instruktorzy:

LysyPiotr „Łysy Łoś” Żak – pasjonat samochodów terenowych i motocykli, wielbiciel marki Nissan Patrol , mechanik -customizer, zapalony fotograf, były kierowca rajdowy i podróżnik. od wielu lat instruktor i uczestnik wypraw oraz eventów offroadowych

 

 

oraz

Krzysiek
Kazek
Rafał

Ratownicy medyczni:

Beata i Piotr

 Beata i Piotr – Jesteśmy po prostu Ratownikami Medycznymi zakochanymi w swoim zawodzie – powołaniu. Ratownictwo jest naszą pasją i za każdym z nas stoi wiele lat doświadczeń pracy w zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Wyobraźnia i inwencja ludzi sięga coraz dalej. Spragnieni przygód i emocji uczestniczą w coraz bardziej niezwykłych przedsięwzięciach, eskapadach i przygodach. Wyprawy i rajdy offroad, zawody w sportach ekstremalnych, imprezy integracyjne i eventy to wszystkie miejsca w których możemy otoczyć Państwa opieką ratowników medycznych.

 

Zobacz Beskidy z naszej perspektywy. Wyprawy samochodami 4×4, turystyka górska, eventy, szkolenia.